Międzynarodowe programy edukacyjne Cambridge International

Cambridge English Qualifications

Priorytetem Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej nr 1 jest wysoki poziom nauczania języka angielskiego. Dlatego zapewniamy wszystkim naszym uczniom zajęcia przygotowujące do egzaminów językowych Cambridge Assessment English. Wdrożenie do certyfikacji językowej rozpoczyna się już od klasy pierwszej.

W siedzibie szkoły od wielu lat organizujemy sesje egzaminacyjne dla grup: Starters (poziom pre-A1),  Movers, Flyers, Preliminary for Schools, a skończywszy na Cambridge English: First (poziom B2 wg skali CEFR).

Nasi uczniowie z sukcesami zdobywają certyfikaty językowe od poziomu pre-A1 po B2, a nawet C1.

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1 jest akredytowanym Exam Preparation Centre, stąd uczniowie na różnych poziomach zaawansowania mają możliwość udziału w bezpłatnych testach próbnych,  niedostępnych na rynku komercyjnym,  przygotowanych i sprawdzanych przez egzaminatorów z Cambridge Assessment English.