• Sukcesy

      • Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2020 / 2021

         

        klasy 1-3

         

         

        Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z Języka Angielskiego

         

        • Kacper Wiśniewski - dyplom laureata III miejsce
        • Igor Rutkowski - dyplom laureata IV miejsce
        • Patryk Gosek - dyplom laureata
        • Zofia Broniatowska - dyplom laureata
        • Błażej Makos - dyplom laureata
        • Marcel Rebane - dyplom laureata
        • Emmanuel Ezeh - dyplom laureata
        • Mikołaj Wysmulski - dyplom laureata
        • Lena Gajewska - dyplom laureata
        • Zuzanna Lenkiewicz - dyplom laureata
        • Kuźniar Julia - dyplom laureata
        •           Kajetan Polewczyk - dyplom laureata

         

        Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

         

        • Cezary Bień - wyróżnienie
        • Jan Ostaszewski - wyróżnienie

         

        Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 2021

         

        • Oskar Wojciechowski - tytuł laureata II miejsca
        • Zuzanna Bień - tytuł laureata II miejsca
        • Kaja Iwanow - wyróżnienie
        • Ryszard Junczyk - wyróżnienie
        • Błażej Makos - wyróżnienie
        • Zuzanna Lenkiewicz - wyróżnienie
        • Kajetan Polewczyk - wyróżnienie

         

        Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

         

        • Błażej Makos - wynik bardzo dobry

         

        „Bóbr” Międzynarodowy Konkurs Informatyczny

         

        • Jędrzej Lewandowski - III miejsce

         

        Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego

         

        • Lena Gajewska - VII miejsce

         

         

        Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2020 / 2021

         

        klasy 4 - 8

         

        Konkurs Przedmiotowy Mazowieckiego Kuratora Oświaty – wiedza o społeczeństwie

         

        • Wiktoria Krasowska - finalistka

         

        Konkurs Przedmiotowy Mazowieckiego Kuratora Oświaty – język angielski

         

        • Jagna Kaczmarzyk - finalistka
        • Patrycja Machura - finalistka

         

        Konkurs Filozoficzny W drodze ku mądrości  Mazowieckiego Kuratora Oświaty

         

        • Łucja Urbańska - finalistka

         

        1. Informatyczny Mazowieckiego Kuratora Oświaty LOGIA 2021

         

        • Franciszek Kycia - tytuł finalisty

         

        XV Olimpiada Informatyczna Juniorów

         

        • Oskar Pogoda - finalista

         

        44. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

         

        • Krzysztof Junczyk - I miejsce (kl. 7-8) w eliminacjach dzielnicowych

         

        Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus z języka angielskiego

         

        • Gustaw Skibiński - IV miejsce, dyplom laureata
        • Kaczmarczyk Dominik - V miejsce, dyplom laureata
        • Leon Seńków - dyplom laureata
        • Antonina Kąkolewska - dyplom laureata
        • Liliana Karasowska - dyplom laureata
        • Zuzanna Matuszewska - dyplom laureata
        • Pola Radzio - dyplom laureata
        • Lena Wierzbicka - dyplom laureata
        • Ignacy Waszak - dyplom laureata
        • Jan Ananiów - dyplom laureata
        • Marcel Godlewski - dyplom laureata
        • Oskar Pogoda - dyplom laureata
        • Aleksandra Machura - dyplom laureata
        • Patrycja Machura - dyplom laureata
        • Jagna Kaczmarzyk - dyplom laureata

         

        Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 2021

         

        • Dominik Czajka - tytuł laureata II miejsca

         

        Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego

         

        • Patrycja Rutkowska - laureat III miejsca
        • Patrycja Machura - IV miejsce

         

        XV Olimpiada Informatyczna Juniorów

         

        • Franciszek Kycia - uczestnik zawodów II stopnia

         

        Konkurs literacki Narodowego Banku Polskiego „Wpływ edukacji ekonomicznej na stabilność systemu finansowego”

         

        • Łucja Urbańska - wyróżnienie

         

        V Międzyszkolny Konkurs Tańca „Dance ma Sens 2021”

         

        • Jagna Kaczmarzyk - I miejsce w kategorii jazz/contempo kl. 7-8
        • Zofia Zdanowicz - II miejsce w kategorii jazz/contempo kl. 7-8

         

         

         

         

        Osiągnięcia 2020 / 2021 klasy 1-3

         

         

        Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z Języka Angielskiego

         

        • Kacper Wiśniewski - dyplom laureata III miejsce
        • Igor Rutkowski - dyplom laureata IV miejsce
        • Patryk Gosek - dyplom laureata
        • Zofia Broniatowska - dyplom laureata
        • Błażej Makos - dyplom laureata
        • Marcel Rebane - dyplom laureata
        • Emmanuel Ezeh - dyplom laureata
        • Mikołaj Wysmulski - dyplom laureata
        • Lena Gajewska - dyplom laureata
        • Zuzanna Lenkiewicz - dyplom laureata
        • Kuźniar Julia - dyplom laureata
        •           Kajetan Polewczyk - dyplom laureata

         

        Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

         

        • Cezary Bień - wyróżnienie
        • Jan Ostaszewski - wyróżnienie

         

        Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 2021

         

        • Oskar Wojciechowski - tytuł laureata II miejsca
        • Zuzanna Bień - tytuł laureata II miejsca
        • Kaja Iwanow - wyróżnienie
        • Ryszard Junczyk - wyróżnienie
        • Błażej Makos - wyróżnienie
        • Zuzanna Lenkiewicz - wyróżnienie
        • Kajetan Polewczyk - wyróżnienie

         

        Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

         

        • Błażej Makos - wynik bardzo dobry

         

        „Bóbr” Międzynarodowy Konkurs Informatyczny

         

        • Jędrzej Lewandowski - III miejsce

         

        Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego

         

        • Lena Gajewska - VII miejsce

         

         

        Osiągnięcia 2020 / 2021 klasy 4 - 8

         

        Konkurs Przedmiotowy Mazowieckiego Kuratora Oświaty – wiedza o społeczeństwie

         

        • Wiktoria Krasowska - finalistka

         

        Konkurs Przedmiotowy Mazowieckiego Kuratora Oświaty – język angielski

         

        • Jagna Kaczmarzyk - finalistka
        • Patrycja Machura - finalistka

         

        Konkurs Filozoficzny W drodze ku mądrości  Mazowieckiego Kuratora Oświaty

         

        • Łucja Urbańska - finalistka

         

        1. Informatyczny Mazowieckiego Kuratora Oświaty LOGIA 2021

         

        • Franciszek Kycia - tytuł finalisty

         

        XV Olimpiada Informatyczna Juniorów

         

        • Oskar Pogoda - finalista

         

        44. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

         

        • Krzysztof Junczyk - I miejsce (kl. 7-8) w eliminacjach dzielnicowych

         

        Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus z języka angielskiego

         

        • Gustaw Skibiński - IV miejsce, dyplom laureata
        • Kaczmarczyk Dominik - V miejsce, dyplom laureata
        • Leon Seńków - dyplom laureata
        • Antonina Kąkolewska - dyplom laureata
        • Liliana Karasowska - dyplom laureata
        • Zuzanna Matuszewska - dyplom laureata
        • Pola Radzio - dyplom laureata
        • Lena Wierzbicka - dyplom laureata
        • Ignacy Waszak - dyplom laureata
        • Jan Ananiów - dyplom laureata
        • Marcel Godlewski - dyplom laureata
        • Oskar Pogoda - dyplom laureata
        • Aleksandra Machura - dyplom laureata
        • Patrycja Machura - dyplom laureata
        • Jagna Kaczmarzyk - dyplom laureata

         

        Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 2021

         

        • Dominik Czajka - tytuł laureata II miejsca

         

        Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego

         

        • Patrycja Rutkowska - laureat III miejsca
        • Patrycja Machura - IV miejsce

         

        XV Olimpiada Informatyczna Juniorów

         

        • Franciszek Kycia - uczestnik zawodów II stopnia

         

        Konkurs literacki Narodowego Banku Polskiego „Wpływ edukacji ekonomicznej na stabilność systemu finansowego”

         

        • Łucja Urbańska - wyróżnienie

         

        V Międzyszkolny Konkurs Tańca „Dance ma Sens 2021”

         

        • Jagna Kaczmarzyk - I miejsce w kategorii jazz/contempo kl. 7-8
        • Zofia Zdanowicz - II miejsce w kategorii jazz/contempo kl. 7-8

         

         

         

         

         

          • Międzynarodowy sukces

          •  

            W 2016 roku nasz szkoła otrzymała jako jedyna w Polsce i jedna z czternastu na całym świecie tytuł

            Laureata Międzynarodowego Konkursu

            organizowanego przez Cambridge Assessment English za jakość i kompleksowość działań w nauczaniu języka angielskiego.

             

            Zachęcamy do przeczytania listu gratulacyjnego :
            List gratulacyjny

            • Niezwykle ważne wyróżnienie
            • Niezwykle ważne wyróżnienie

            • 10.12.2018 21:52
            • W 2016 roku nasza szkoła otrzymała prestiżowy status Pretesting Centre.

              Dzięki temu uczniowie naszej placówki mają możliwość uczestniczenia w bezpłatnych egzaminach próbnych m.in.  PET for Schools - poziom B1.   Wszystkie materiały przygotowuje i ocenia Cambridge English Language Assessment.

              Tradycją naszej szkoły jest organizacja sesji egzaminacyjnej, gdzie co roku wielu naszych podopiecznych przystępuje do egzaminów Cambridge z doskonałymi rezultatami.

            • więcej
            • Ogólnopolski konkurs - j.polski
            • Ogólnopolski konkurs - j.polski

            • 10.12.2018 21:50
            • FINALISTKĄ  ogólnopolskiego konkursu "Z poprawną polszczyzną na co dzień" została Basia z klasy czwartej!

              Swój tekst, będący impresją na temat kilku wybranych przez jury konkursu obrazków, skomponowała (w piątkowy poranek 6.05.2016) pod okiem samej... Marie Skłodowskiej-Curie (patronującej jednej z sal Pałacu Staszica).  Jej sąsiadami zza ściany (w chwili konkursu) były tuzy polskiej krytyki literackiej tej miary, co Maria Janion czy Michał Głowiński! Już samo sąsiedztwo było nobilitacją nie lada, a co dopiero fakt bycia finalistką konkursu!

              Strach pomyśleć, co będzie za rok (naturalnie boją się pracownicy PAN, my bowiem... zacieramy ręce!!!).

              Brawo, Basiu!!!

            • więcej
            • Młody Lingwista -j.polski
            • Młody Lingwista -j.polski

            • 10.12.2018 21:53
            • Dlaczego koala nazywane są misiami, choć są spokrewnione z kangurem i wombatem?

              Czyimi przyjaciółmi byli Gotfryd, Alcest Ananiasz i Kleofas?

              Który wyraz jest nieodmienny: kiwi, wstyd, zaufanie, kałuża?


              Na te i dwadzieścia dziewięć innych pytań odpowiadali uczestnicy polonistycznej odsłony konkursu Młody Lingwista która odbyła się w kwietniu 2016r.

              W trójce wyróżnionych (wśród 978 uczestników z całej Polski) znaleźli się:

              Basia z kl. 4 - miejsce 6

              Ola kl.6- miejsce 9

              Michał k.6 (miejsce 10)

            • więcej
            • Olimpiada z j.angielskiego
            • Olimpiada z j.angielskiego

            • 10.12.2018 21:54
            • 12 stycznia nasi uczniowie przystąpili do Ogólnopolskiej olimpiady z  języka angielskiego „Olimpus”. Najlepszy wynik z naszych uczniów uzyskała Julia z klasy 6 zajmując 3 miesce w Polsce. Na 5 miejscu znalazły się Justyna i Aleksandra.
            • więcej
    • Kontakty

      • Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1
      • sekretariat@szkola-dwujezyczna.pl
      • 600 202 851
      • ul. Wspólna 55 05-075 Warszawa - Wesoła Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych