Organizacja szkoły

Nasza szkoła to miejsce otwarte dla uczniów od godziny 7.30 do 17.30. Wszystkie klasy rozpoczynają zajęcia lekcyjne o godz. 8.30, a kończą zgodnie z planem przypisanym danej klasie – około godziny 15 – tej. W trakcie dnia uczniowie mają możliwość zjedzenia obiadu oraz wypoczynku na powietrzu podczas przerwy rekreacyjnej. Zarówno przed rozpoczęciem lekcji jak też po ich zakończeniu wszyscy uczniowie mogą korzystać ze szkolnej świetlicy, konsultacji, kół naukowych, kół zainteresowań oraz różnorodnych zajęć dodatkowych.

Ferie zimowe oraz przerwa wakacyjna (sierpień) to czas, kiedy organizujemy dla uczniów zajęcia poszerzające wiedzę i umiejętności językowe, rozwijamy zainteresowania innymi kulturami, sportem, integrujemy poprzez wspólne gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Wyżywienie

Prawidłowy rozwój dzieci to odpowiednio zbilansowane, urozmaicone posiłki. Dbając o ich wysoką jakość współpracujemy z firmą cateringową Pani Katarzyny Matusiewicz, która oferuje naszym uczniom obsługę nastawioną na zadowolenie zarówno dzieci jak też rodziców. Elektroniczny system zamawiania posiłków i zarządzania usługami cateringowymi pozwala na dokonanie przez rodziców wraz z dzieckiem wyboru zestawów obiadowych z prezentowanej przez firmę oferty, ich zamówienia lub ewentualnego bezpośredniego odwołania oraz rozliczenia płatności.

Uczniowie spożywają obiad w szkolnej stołówce z podziałem na grupy wiekowe, dzięki czemu czas wspólnego posiłku upływa w przyjemnej atmosferze, przyczyniając się do budowania i rozwijania relacji społecznych.